Penzion PIANO RANCH

ubytovanie Mlada Boleslav
 

*** Penzion PIANO RANCH / ubytovanie Mlada Boleslav

Penzion Mlada Boleslav PIANO RANCH

Penzión Piano Ranch sa nachádza v pokojnej lokalite okrajovej časti Mladej Boleslavi Čejetičky, vzdialenej 2km od centra a 1km od rýchlostnej komunikácie R10 (Praha-Liberec) exit Bezdečín. Mesto Mladá Boleslav a okolie je bohaté na zaujímavá miesta vrátane pamiatok.

Mladá Boleslav penzión Piano Ranch ubytovanie:
Ponúkame Vám ubytovanie v novo zrekonštruovanom penzióne PIANO RANCH. Pripravené sú jednolôžkové, dvojlôžkové a trojlôžkové izby o celkovej kapacite 22 lôžok. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou s vlastným sociálnym zariadením (masážny sprchovací box), TV so satelitným príjmom a prípojkou na internet.

Ubytovanie Mladá Boleslav penzión Piano Ranch služby:
Individuálny prístup k hosťom podľa jeho konkrétnych potrieb a očakávaní. V pensione Piano Ranch Vám neponúkajú len samotné ubytovanie, ale aj možnosť relaxácie a to buď vo forme výletov na koni, vyhliadkové lety (možno i balónom), tandemové zoskoky padákom a ďalšie možnosti odpočinku. Penzión Piano Ranch si Vám dovoľuje oznámiť, že pre svojich klientov vybudoval úplne nové zázemie pre Vašich plechových miláčikov, zrekonštruované parkovisko.

Ubytovanie Mladá Boleslav penzión Piano Ranch okolie:
Hlavným turistickým magnetom mesta, kde sa už viac ako sto rokov vyrábajú automobily, je Škoda auto múzeum, otvorené sedem dní v týždni. Staromestskému námestiu dominuje výstavná Renesančná radnica s sgrafitovou fasádou a vyhliadkovou vežou, doplnená o expozíciu strašidiel.

V centre nájdete aj jedinečnú minizoo, kde sa neplatí žiadne vstupné. Štvorkilometrová prechádzka z centra mesta Vás zavedie na Michalovickú Putnu, oblúbenú zrúcaninu hradu romantického pútnika Karla Hynka Máchu.

Vážení klienti, máme záujem, aby ste sa v pensione Piano Ranch cítili čo najlepšie a radi sa sem zase vrátili. Pripravené sú pre Vás víkendové pobyty na koňoch pre deti i dospelých.
Cena zahŕňa raňajky - začiatok pobytu v piatok, ukončenie pobytu v nedeľu. Prechádzky na koňoch 2 hodiny so sprievodom po krásnom okolí (prechádzky sa konajú podľa dohody v sobotu a v nedeľu).

Na želanie je možné zabezpečiť polpenziu alebo plnú penziu za príplatok.

Penzion Mlada Boleslav PIANO RANCH - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Mlada Boleslav PIANO RANCH - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Mlada Boleslav PIANO RANCH - možnosť pripojenia na internetPenzion Mlada Boleslav PIANO RANCH - k dispozícii letná terasaPenzion Mlada Boleslav PIANO RANCH - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Mlada Boleslav PIANO RANCH - akceptuje creditné karty VISAPenzion Mlada Boleslav PIANO RANCH - akceptuje creditné karty American ExpressPenzion Mlada Boleslav PIANO RANCH - akceptuje creditné karty JCBPenzion Mlada Boleslav PIANO RANCH - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalPenzion Mlada Boleslav PIANO RANCH - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Mlada Boleslav PIANO RANCH - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Mlada Boleslav PIANO RANCH - Izby s vlastnou toaletouPenzion Mlada Boleslav PIANO RANCH - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: